Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Svietiaci LED obojok pre psov

10.50 €
Neplatné
Hodnota
25.50 €
Zľava
59%
Úspora
15.00 €

Ponka ukončená!

Svietiaci LED obojok pre psov
Balenie obsahuje:

- 1 ks Svietiaci LED obojok pre psov
- donáška do domu

Svietiaci LED obojok pre psov

Chodievate radi večer so svojim psom na prechádzku? Všade je kľud a tma, preto ho môžete pustiť z vodítka. Čo ale ak sa niekam zatúla? To je taká malá katastrofa. Pískate a voláte, ale pes nereaguje. Avšak keby mal na sebe svietiaci obojok, mali by ste ho stále v dohľade a nemôže sa Vám stratiť. 

Nemusíte sa báť, tento obojok Vášho najvernejšieho priateľa ani trochu neobmedzuje, skôr naopak - je ľahší a menší než klasické obojky.  Obojok má 2 módy blikania - pomalé a rýchle a stále svietiacim svetlom.

Dá sa upraviť na akéhokoľvek psa.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: