Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Samolepiaca kriedová tabuľa

15.00 €
Neplatné
Hodnota
33.50 €
Zľava
56%
Úspora
18.50 €

Ponka ukončená!

Samolepiaca kriedová tabuľa
Balenie obsahuje:

- 1 ks samolepiaca kriedová tabuľa

- donáška do domu

Samolepaca kriedová tabuľa

Je originálna a prakticka. Ľahko sa dá  nalepiť na akýkoľvek hladký a čistý povrch. Dá sa na ňu písať kriedou a môžete ju umývať vlhkou handričkou. Tabuľu ocenia ako menšie deti, ktoré si na ňu  môžu maľovať svoje prvé dielka, tak aj väčšie deti, ktoré si môžu na tabuľu písať poznámky, aby na niečo dôležité nezabudli.  Táto nalepovacia tabuľa  je účinne využívateľná   aj  v kaceláriách, a v spoločnom stravovaní.

Rozmery: 45 cm x 200 cm

Farba: čierna

Materiál: kvalitný plast

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: