Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

8 dní / 7 noci, ubytovanie v sarti, 1 osoba, v apartmane 2013.06.01-08

36.50 €
Neplatné
Hodnota
99.50 €
Zľava
64%
Úspora
63.00 €

Ponka ukončená!

8 dní / 7 noci, ubytovanie v  sarti, 1 osoba, v apartmane 2013.06.01-08
Balík obsahuje:

8 dní / 7 noci ubytovanie v Sarti, 1 osoba, v apartmane

Dovolenka v Grécku!

Sarti sa nachádza na severo-východnej časti Grécka  v  2,5 km dlhý Sartiskom  zálive . Táto pôvodne rybárska dedina sa umiesni v horskej oblasti ,  pláž je na rovine  pod  ňou.

Nádherné prostredie pre turistov! Apartmany sú veľmi blízko k pláži, pobrežie  Sarti  patrí medzi najčistejšie v Europe!

Hĺbka vody postupne stúpa,  Môžete kľudne oddychovať,Vaše deti budú v bezpečí na pláži.

Apartmány sú pre 2, 3 ,4 a 5 osôb.

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: