Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

7 Dielna súprava keramických nožov + darček- škrabka na zeleninu

12.50 €
Neplatné
Hodnota
35.50 €
Zľava
65%
Úspora
23.00 €

Ponka ukončená!

7 Dielna súprava keramických nožov + darček- škrabka na zeleninu
Balenie obsahuje:

1ks 8" nôž pre šéfa
1ks 8" nôž na krájanie chleba
1ks 8" nôž na krájanie
1ks 5" nôž na krájanie/lúpanie
1ks 3,5" nôž na lúpanie
1ks 4,5" nôž na krájanie pizzy
darček: škrabka na zeleninu

 

Keramický nôž je vyrobený z novodobého keramického materiálu nazývaného „Oxid zirkoničitý“. Zlúčenina oxidu zirkoničitého je veľmi silná a odolná. Je vhodný pre krájanie zeleniny a ovocia (vitamíny sa neničia). Čepeľ noža nepohlcuje a nezanecháva žiadne pachy, ktoré negatívne ovplyvňujú senzoriku potravín. Keramicko-zirkóniový nôž sa zrodil vďaka technológiám použitým v kozmickom výskume. Čepeľ je prekvapivo ľahučká a má nelepivý povrch. Krájanie všetkých potravín sa s keramickými nožomi stáva jednoduchšie a rýchlejšie. Pevná a  bezpečná rukoväť.

Vlastnosti

 

  • tvrdý skoro ako diamant
  • extrémna ostrosť a dlhá životnosť čepele
  • nemusí sa brúsiť
  • presnosť rezu
  • povrch rezu zostáva čerstvý, svieži
  • možnosť umývania v umývačke riadu

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: