Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

8 dielny peterhof keramické pekáče - set

15.50 €
Neplatné
Hodnota
44.50 €
Zľava
66%
Úspora
29.00 €

Ponka ukončená!

8 dielny  peterhof keramické pekáče - set
Balenie obsahuje:

- 3 ks pekáč: 24,5x34,5 cm;
21,5x31,5 cm; 19,5x28,5 cm;
hĺbka: 4 cm
- 3 ks grilovacie mreže do pekáčov
- 1 ks obracačka
- 1 ks naberačka
- donáška do domu

8 dielna sada keramických pekáčov . Ideálne zloženie pre každú domácnosť,  Inovatívny keramický materiál dnes určuje smerovanie a inováciu v gastronómii. Nástrek keramiky na povrchu zaručuje absolútnu čistotu a keramická vrstva zvýšenú,odolnú vrstvu  proti škrabancom ", nepriľnavosť povrchu (možnosť pečenia absolútne bez použitia oleja a tuku) je už samozrejmosťou. Zdravé pečenie bez toxických výparov,odolné až do teploty 450C, pre všetky typy sporákov.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: