Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Pracia gulička

5.00 €
Neplatné
Hodnota
13.50 €
Zľava
63%
Úspora
8.50 €

Ponka ukončená!

Pracia gulička
Balík obsahuje:

- 2ks pracie guličky
- donáška do domu

 Pracia gulička je ekologickou alternatívou ku pracím práškom a gélom známym z reklamy. Vodou, v ktorej ste prali s pracou guličkou, môžete polievať trávnik, pretože neobsahuje fosfáty ani saponáty a teda neznečisťuje životné prostredie

Pracia gulička, obsahuje keramické granulky, ktoré sami neperú, ale obsahujú fotosyntetické mikroorganizmy, ktoré dokážu meniť vlastnosti vody tak, aby malá vysoký prací účinok (zvýšenie PH vody, ionizácia molekúl vody). Pretože je v pracej guličke živý organizmus, je potrebné ju dať raz za mesiac aspoň na 2 hodiny na denné svetlo.

Aj pri nízkych teplotách pôsobí antibakteriálne, teda proti nepríjemným pachom a choroboplodným zárodkom.

Pracia gulička mení vlastnosti vody, ale nerobí ju mazľavou, nič do nej nevypúšťa. Preto sa žiadne potenciálne alergény nedostanú ani do prádla. Pracia gulička je preto veľmi vhodná pre detské oblečenie.

Pracia gulička je určená aspoň na 1000 praní, pričom veľké ekonomické balenie pracieho prášku či gélu vystačí na 60 praní. Zaplatíte teda cenu veľkého balenia prášku a môžete prať s pracími gulčkami 3 roky.

 Návod:

Dajte jednu, alebo obidve pracie guličky do pračky medzi prádlo.( na každý 5 kg prádla 1 gulička). Predpranie neni potrebné!

Pred prvom a druhom použití skontrolujte a očistite filter pračky od zbytkov a vodného kameňa. Po každom použití opláchnite a vysušte pracie guličky! Keď prádlo je silne znečistené, pridajte 1/5 časť predpísaného množstva pracieho prostriedka. Pracie guličky môžete použiť už pre od 300C teploty. Pri vyššej teplote pracie guličky sa môžu  rýchlejšie opotrebovať.

Odstaňovač škvŕn dajte priamo na prádlo a preperte prádlo s pracou guličkou.

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: