Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Praktický slnečník

11.50 €
Neplatné
Hodnota
33.50 €
Zľava
66%
Úspora
22.00 €

Ponka ukončená!

Praktický slnečník
Balenie obsahuje:

1 ks slnečník

 

Rovnako ako dodá vašej záhrade správnu atmosféru záhradný nábytok, tú istú úlohu plní vhodne vybraný záhradný slnečník.  Vonkajšiemu posedeniu pridá na príťažlivosti, voľným chvíľkam na záhrade zas na príjemnej intimite a pocite súkromia. Slnečníky z našej ponuky Vám poskytnú príjemný tieň, vďaka svojim vlastnostiam sú predovšetkým ideálnym funkčným doplnkom pre vonkajšiu relaxáciu.

Jednoduchá manipulácia, stabilná konštrukcia! 

Rozmery: 

výška: 200 cm 

šírka: 150 cm

 

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: