Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Handy bulb-prenosná lampa

19.00 €
Neplatné
Hodnota
44.50 €
Zľava
58%
Úspora
25.50 €

Ponka ukončená!

Handy bulb-prenosná lampa
Balenie obsahuje:

8 ks Handy Bulb + príslušenstvo k
montáži

Posvieťte si tam kde práve potrebujete a bez zbytočných káblov. Predstavujeme Vám revolučný bezdrôtový svetelný zdroj Handy Bulb. Jednoduchá montáž, odstáňte ochrannú fóliu, umiestnite Handy Bulb na podložke a zapnite! Podložku môžete namontovať aj na stenu. Uhol svietenia je nastaviteľný, je vhodný aj do exteriéru.  SAFE-TOUCH vrstva zabraňuje prehriatiu.

úžasný  zdroj svetla,

 

ľahká aplikácia, okamžité použitieDôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: