Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Tablet pre deti

61.00 €
Neplatné
Hodnota
137.50 €
Zľava
56%
Úspora
76.50 €

Ponka ukončená!

Tablet pre deti
Balenie obsahuje:

1 ks tablet pre deti
1 ks slúchatko
1 ks USB kábel
1 ks nabíjačka

 

Deti určite ocenia konštrukciu so zvýšenou odolnosťou, ktorá odolá nechceným pádom a ťukancom.  

Zabezpečíte vášmu dieťaťu nie len hračku, ale spoločníka, ktorý Vaše dieťa vedie správnym smerom a tiež ho niečo nové naučí. Tablet  na rozdiel od bežnej detskej elektroniky dostupnej na našom trhu je naplnený výukovým obsahom a predovšetkým rodičovským módom, vďaka ktorému ste pánom tabletu Vy a nie Vaše malé dieťa.  

 Procesor 1,2GHz; GPU: Mali 400; Displej 7 inch; Kapacitná dotyková obrazovka; 800x480; Operačný systém ANDROID 4.0; RAM 512MB; DDR3; Vlastná pamäť 4GB; FLASH; Obal plast; 3G -nie, ale  USB Modem podporovaný; Micro SD pameťová karta do  16GB; Kamera 1,3 Mpixel; Gravity Sensor-áno Multi-Touch 5 bodov; WI-FI 802.11 b/g/n Android Market –áno; Youtube -áno; Video; MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGG Ebook TXT, PDF, HTML, RTF, FB2; Skype áno; GPS nie; Slúchatko  3.5; Jack 5V / 1,5 A Sieťový adaptér 5V / 1,5 A Aku 1,5-4 hod; Language Anglický, Nemecký, Maďarský.

 

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: