Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Solárny ultrazvukový vibračný odpudzovač škodcov

13.00 €
Neplatné
Hodnota
21.00 €
Zľava
39%
Úspora
8.00 €

Ponka ukončená!

  • Solárny ultrazvukový vibračný odpudzovač škodcov
  • Solárny ultrazvukový vibračný odpudzovač škodcov
1 2
Balenie obsahuje:

1 ks solárný odpudzovač škodcov

 

Solárny ultrazvukový vibračný odpudzovač škodcov

Trápia Vás krtince na záhradke? Likvidujú hraboše Vašu zeleninu? Odpudzovač krtkov a hrabošov Vás podobných ťažkostí zbaví. Neobsahuje žiadne chemikálie. Napájanie je zo solárneho článku, takže nepotrebujete žiadne batérie. Odpudzovač sa jednoducho iba zasunie do zeme, kam vysiela vibrácie, ktoré uvedené živočíchy odpudí. Vibrácie neškodia ľuďom a domácim zvieratám. Vodotesné prevedenie.

Technické údaje: Účinnosť až 28 m.

Frekvencia: 400-1000 Hz

Solárny panel: 9 x 7 cm . 

90000LUX napájanie ≥ 45 mA

Materiál: ABS a hliník

Výška: 438,5 mm

Max. priemer: 153,92 mm

CE certifikát: áno

Rozmery: 50,0cm x 45,5 cm x 31,5 cm

20'FCL / 40'FCL / 40'HQ

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: