Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Nákupná taška na kolieskách

10.00 €
Neplatné
Hodnota
28.00 €
Zľava
65%
Úspora
18.00 €

Ponka ukončená!

Nákupná taška na kolieskách
Balenie obsahuje:

- 1 ks Nákupná taška na kolieskach

 

Unikátny trojkolesový systém Vám umožní vyviezť nákup do schodov, bez toho aby ste museli tašku zdvíhať zo zeme. Rám je vyrobený z oceľových trubiek a tvrdeného plastu. Taška je snímateľná, z umývateľných textílií. 4 vrecká  Vám poskytujú priestor na uloženie peňaženky či kľúčov. Pohodlná ergonomická rukoväť Vás nebude tlačiť do ruky. S praktickým pútkom na zavesenie a držiakom na dáždnik.

 

 

Rozmery tašky : 55x36x21 cm
Výška: 92 cm
Šírka: 44 cm
Priemer kolies: 9 cm

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: