Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Ručný vysávač do auta

12.00 €
Neplatné
Hodnota
28.00 €
Zľava
58%
Úspora
16.00 €

Ponka ukončená!

Ručný vysávač do auta
Balenie obsahuje:

-l ks ručný vysávač do auta

- kiszállítás

Ručný vysávač do auta

 

Účinný 12 voltový motor rýchlo a ľahko povysáva všetky nečistoty. Vysávač treba zapojiť do dierky pre zapaľovač ktorú máte v aute. Počas vysávania sa Vaše ruky vôbec nebudú dotýkať smetí a nečistôt tento ručný vysávač sa o všetko postará sám a to rýchlo a jednoducho. Povysávate s ním palubnú dosku kufor sedadlá ale dostane sa aj do úzkych priestorov.


- 12V DC motor

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: