Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Dr. Levin magnetický pás na koleno

5.50 €
Neplatné
Hodnota
22.50 €
Zľava
76%
Úspora
17.00 €

Ponka ukončená!

Dr. Levin magnetický pás na koleno
Obsah balíčka:

- 1 ks Dr. Levin mágnetický pás na
koleno

- donáška do domu


Objavte zázrak v magnetickom páse, ktorý Vás zbaví každodenných bolestí.


  • znižuje bolesti
  • zlepšuje stabilitu
  • ľahký a pohodlný magnetický pás
  • s magnetickou energiou
  • dá sa skryť pod oblečením

Pomôže Vám zvýšiť kavalitu života

Patrite aj Vy k tisícom spokojným zákazníkom! Magnetický pás Vám pomôže sa zbaviť ťažkostí, ktoré Vás už trápia dlhé roky. Slúži ako opora a dokonca zlepšuje stabilitu tela. Jeho tajomstvo spočíva v tom,  že je  vyrobený na báze magnetickej energie. Kolenný pás pomáha uvoľniť bolesť kolien aj bez operácie.  Náš výrobok je veľmi komfortný, pretože Vás neobmedzuje pri pohybe.

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: