Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Magic zoom striekacia pištoľ

26.50 €
Neplatné
Hodnota
55.50 €
Zľava
53%
Úspora
29.00 €

Ponka ukončená!

Magic zoom striekacia pištoľ
Obsah balíčka:

1 ks Magic Zoom prístroj
1 ks hadička
1 ks opasok na nosenie
1 ks mierka na vikozity
1 ks maliarska pištoľ
1 ks nádoba na farbu
návod

Magic Zoom - striekacia pištoľ na maľovanie

Profesionálne maľovanie striekacou pištoľou!S prístrojom Magic Zoom nenarobíte neporiadok!

Nemusí však zostať len pri stenách, používa sa všadě v exteriéru i v interéru.

S Magic Zoomom od nás budete precízny, ako profesionálni maliari.

Zabudnite na štetce a valčeky- selektrickým Magic Zoom maľujete jednoducho, rýchlo a čisto.

Snadno naplňíte nádržku farbou, zapnite Magic Zoom a môžete maľovať. S pomocou tejto striekacej pištole sú všetky renovačné práce

vo vnútri aj vonku hračkou. Práve na veľké alebo zle dostupné plochy je Magic Zoom ideálny. Navyše šetríte farbu a peniaze. Pomocou silného rozprašovača Magic Zoom vymaľujete rýchlo , snadno. Akékoľvek miesto dokážete premeniť v nádhernú výstavnú plochu behom niekoľko minút.

S rozprašovačom Magic Zoom to dokáže ktokoľvek - stačí len stlačiť spúšť a maľovať. Rozprašovač Magic Zoom za vás urobí všetku ťažkú prácu - v priebehu niekoľkých minút namaľujete všetky tie povrchy u ktorých by ste strávili hodiny so štetcom a valčekom. Rozprašovač Magic Zoom je vyrobený z ultra ľahkého, trvanlivého materiálu, ktorý vydrží roky. Vnútri prenosného adaptéra je motor s výkonom 650 wattov, ktorý vám dodá energiu, ktorú potrebujete, aj na tie najväčšie projekty.

VÝHODY Magic ZOOM:

dôkladnosť maľovania
rôzne nastavenia prameňa farby
trvanlivosť materiálov
vysoký výkon motora
Pomocou silného rozprašovača Magic Zoom vymaľujete rýchlo a ľahko ako profesionál. Akékoľvek miesto dokážete premeniť v nádhernú výstavnú plochu behom niekoľko minút. S rozprašovačom Magic Zoom to dokáže ktokoľvek - stačí len stlačiť spúšť a maľovať.

Rozprašovač Magic Zoom za vás urobí všetku ťažkú prácu - v priebehu niekoľkých minút namaľujete všetky tie povrchy, u ktorých by ste strávili hodiny so štetcom a valčekom. Rozprašovač Magic Zoom je vyrobený z ultra ľahkého, ultra trvanlivého materiálu.

Vnútri prenosného adaptéra je motor s výkonom 650 wattov, ktorý Vám dodá energiu, ktorú potrebujete, aj na tie najväčšie projekty.

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: