Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
Deal RSS Feed

Kuchynská váha

8.50 €
Neplatné
Hodnota
28.00 €
Zľava
70%
Úspora
19.50 €

Ponka ukončená!

Kuchynská váha
Obsah balíčka:

-1 ks kuchynská váha

Kuchynská váha je neodmysliteľnou súčasťou prípravy každého jedla. S jej pomocou zistíte, či pridávate do jedla správne množstvo všetkých ingrediencií.

Digitálna kuchynská váha je na rozdiel od váhy osobnej oveľa presnejšia. Vďaka presnosti váženia až 1 g sa nestane, že do jedla pridáte väčšie množstvo prísad ako je potrebné. K presnému váženiu vám tiež poslúži veľký prehľadný digitálny displej.

 

Pri výbere najvhodnejšej kuchynskej váhy sa zamerajte na váhy s funkciou dovažovania, vysokou nosnosťou a presnosťou váženia, s funkciou automatického vypnutia a tiež s protišmykovými nožičkami.

 

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: