Celkom položek: 
0,    
Cena celkom: 
0.00 €
 • 12 mpx Fotoaparát , s HD video
  --- Všetky ponuky ---, PC, tablety, smartphony, internet, Zábavná elektronika
  Informácie:

  12 Mpx, objektív môžete otáčať až o 180 stupňov. HD videá a fotky sú uložené na pamäťovej karte (nie je v balení).

  Ideálne na snímanie na dovolenke, na športových podujatiach. Ľahká váha a jednoduché ovládanie.

  2,5 TFT displej si môžete otáčať o 270 stupňov, je otvárateľný.

  Uložené súbory je možné prehrať na externom zariadení s pomocou pripojenia priložených USB, RCA káblov.

  So špeciálným držiakom si môžete vytvoriť kameru do auta a kamera dokáže zaznamenať každú dopravnú situáciu v dokonale ostrom obraze.

  Dobíjanie s USB cez PC a nabíjačkou do auta!

   

  Balenie obsahuje:

  HD kamera

  nabíjačka do auta

  USB kábel

  BL-5C batéria/ Lítium

  držiak do auta s prísavkou

  Akcia končí o:
  09 Dní 20 : 05 : 15
 • Gripgo držiak do auta na telefón, GPS a tablet
  --- Všetky ponuky ---, Autodoplnky, Mobilné telefóny a ich príslušenstvo
  Informácie:

  GRIPGO-držiak do auta na telefón alebo navigáciu

  Univerzálny držiak GripGo pre mobilné telefóny alebo GPS navigácie je vybavený nanopodložkou,          ku ktorej zariadenie jednoducho priložíte a bude držať!

  Použiť ho môžete pre širokú škálu mobilných telefónov, GPS navigácií a podobných prístrojov.

  Potrebujete za jazdy telefonovať, využívať navigáciu apod? Využite univerzálny držiak do auta GripGo a policajné kontroly Vás s mobilom v ruke nezastaví!

  Držiak GripGo je vybavený prísavkou, ktorou ho ľahko pripevníte k čelnému sklu alebo prístrojovej doske Vášho vozidla.

  Doštička s nanopodložkou je otočná o 360 °, zariadenie tak môžete používať ako na výšku, tak na šírku.

  Celý držiak je tiež variabilne nastaviteľný v rozmedzí cca 180 °, vo zvolenej polohe ho jednoducho zaaretujete.

  Nanopodložka dá jednoducho umyť tečúcou vodou, očistiť jej tak od nečistôt a vrátiť jej výborné vlastnosti.

  Akcia končí o:
  09 Dní 20 : 05 : 15
 • 3 dielna keramická sada pekáčov so silikónovými rukoväťmi, BIO keramickým povrchom
  --- Všetky ponuky ---, Kuchynský tovar
  Informácie:

  Nepriľnavý povrch

  Široké silikónové rukoväte sú ideálne pre pohodlné a bezpečné uchopenie

  Je možné umývať v umývačke riadu

  rozmery:

  s: 360x230x48 mm

  m: 405x270x48 mm

   

  l: 460x295x48mm

  Akcia končí o:
  09 Dní 20 : 05 : 15
 • Mop s rotačnou hlavou sada
  --- Všetky ponuky ---, Bývanie, byt, domácnosť, Drobný úžitkový tovar
  Informácie:

  Bez špinenia rúk zaistíte dokonalé a rýchle vyčistenie všetkých druhov podláh.

  Prednosťou tohto mopu je šetrné čistenie podláh, ktoré sú citlivé na nasávanie vody. Unikátna vlákna vyčistí veľmi znečistené povrchy bez ich poškriabaniu.

  Vďaka odstredivky  nie je potreba námahy pri žmýkaní. Dokonale vyžmýkaný mop zanechá vašu podlahu  rýchle suchú. Tvar hlavice pre ľahké upratovanie v rohoch. Ľahká výmena náhradnej hlavice.  

  • či už upratujete veľmi znečistenú podlahu od blata, alebo od prachu  upratovanie je hračka.  Tento mop sa dostanete cez to všetko!

  Silné absorpčné mikrovlákno rotačného mopu a hlava

  • ktorá sa  otáča o 180 stupňov, sú skvelé pre dosiahnutie v úzkych miestach, ako popod stoly a nábytok
  • môže byť dokonca  použitý na čistenie stien, okien, žalúzií, medzi chladničkou a stenou
  • predstavte si miesta, na ktoré sa  konečne budete môcť dostať a vyčistiť ich!
  • tiež výborne funguje ako prachovka v suchom stave. 
  •  má okrúhlu  čistiacu hlavu na ktorej je 100% mikrovlákno

  Akcia končí o:
  09 Dní 20 : 05 : 15
Deal RSS Feed

Vankúš z pamäťovej peny

19.50 €
Hodnota
40.00 €
Zľava
52%
Úspora
20.50 €
 • Akcia končí o
 • 00 00 00 00

Ponuka platí!

Vankúš z pamäťovej peny
Obsah balenia: 
- 1 ks vankúš z pamäťovej peny

Popis
Čo je to pamäťová pena? Odkiaľ prichádza? Ako môže pomôcť pri spaní?

Hovorí sa, že pamäťová viskózna elastická pena znamenala v spánkovom priemysle najväčší zlom, odkedy sa do matracov zaviedli struny. Je všeobecne známe, že v rámci tohto priemyselného odvetvia je pamäťová pena najlepším odstraňovačom tlaku, ako akýkoľvek iný materiál. Použite túto informáciu, preštudujte ju do hĺbky, aby ste vedeli, aké výhody prináša používanie pamäťovej peny a ako funguje a aké výhody môžu plynúť z toho, ak pravidelne budete ležať na povrchu z pamäťovej peny.

Pamäťová pena je vyrobená z viskoelastickej polyuretánovej peny, ktorá je citlivá na teplo. Čím nižšia je teplota, tým má menšiu viskozitu (odporuje zmenám), kým pri vyššej teplote má vyššiu pružnosť. Popri tom je citlivá na tlak. To znamená, že matrac z pamäťovej peny, resp. násada na matrac (Toper) je schopná na milimeter presne nasledovať kontúry tela. Tým sa stane možným to, aby matrac tvoril podporu pre telo na viacerých miestach. Najväčšie tlakové body tela sú: plecia, boky, kolená a hlava.

Prvú známu pamäťovú penu vytvorili pod názvom TEMPUR v roku 1972 pre sedadlá vesmírnych raketoplánov NASA, aby zabraňovala vplyvom vysokých G síl, ktorým boli vystavení kozmonauti pri vzlietnutí a pristávaní. Nikdy nebola celkom vyvinutá a ani sanepribližuje k tomu, čo môžeme nájsť dnes v obchodoch a táto pena nikdy nevkročila do vesmírneho programu, ale bolo pokračované v jej dedičstve, ktorú začala vyvíjať NASA.

Čo skutočne posunulo vývoj pamäťovej peny bolo to, keď sa NASA rozhodla, že poskytne technologický vývoj pre "veľké obecenstvo" a na komerčné použitie. Väčšina spoločností počas dlhého obdobia vývoja narazila do viacerých prekážok, čo nedokázali zdolať, ale jedna zo spoločností, Fagerdala World Foams zo Švédska pretrvala dodnes a vytvorila prvú použiteľnú pamäťovú penu. V roku 1991 vytvorili značku Tempur-Pedic. Ich cieľom bolo, aby ako prvý na svete uviedli do komerčnej distribúcie prvú sériu spomedzi pamäťových matracov. Ostatné, ako sa zvykne hovoriť, je už históriou. Na konci rokov 1990 začali s vývojom v oblasti matracov z pamäťovej ceny aj iný výrobcovia, čím boli vytvorené horšie, ako aj lepšie Tempurpedic modely.

Matrac z pamäťovej peny (Memory Foam) má pre užívateľov nespočetné množstvo výhod. Z nich 2 najrukolapnejšie: väčšie pohodlie, telo a chrbtica sú zaťažené zníženým tlakom. Okrem toho bolo dokázané, že používatelia matracov z pamäťovej peny, počas svojho spánku majú čoraz viac takzvaných DELTA a Rapid-Eye Movement REM (hlboký spánok, vtedy snívame) fáz, a rozsah (Non-Rapid-Eye-Movement, NREM) je nižší. Čiže získame spánok lepšej kvality. Na matraci z pamäťovej peny si odpočinieme viac za menej času, ako na klasických matracoch. Ak trpíte alergiou, matrac z pamäťovej peny môže byť mimoriadne užitočný aj vtedy, je vynikajúci aj voči prachu a roztočom. Matrac z pamäťovej peny (Memory Foam) znamená značné výhody najme pre tých, ktorý majú zhoršený krvný obeh, trpia na fibromyalgiu alebo osteoporózu.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.

Hodnotenie: